Mestská telocvičňa Svit (CVČ) – 15.11. 2016
Všetky zápasy rozhodoval Ondrej Mlynár.
Názov družstva | ZŠ Komenského Svit | ZŠ Mierova Svit | ZŠ Batizovce | ZŠ Spišská Teplica | ZŠ Lučivná | ZŠ Štrba | ZŠ Liptovská Teplička |
---|---|---|---|---|---|---|---|
ZŠ Komenského Svit | --- | 1 – 2 | 0 – 3 | 1 – 0 | 0 – 2 | ||
ZŠ Mierova Svit | 2 – 1 | --- | 5 – 0 | 3 – 2 | 3 – 2 | ||
ZŠ Batizovce | 3 – 0 | --- | 5 – 0 | 13 – 0 | 9 – 3 | ||
ZŠ Spišská Teplica | 0 – 1 | 0 – 5 | --- | 3 – 0 | 1 – 7 | ||
ZŠ Lučivná | 0 – 3 | 0 – 5 | --- | 0 – 11 | 2 – 11 | ||
ZŠ Štrba | 2 – 0 | 2 – 3 | 0 – 13 | 11 – 0 | --- | 4 – 1 | |
ZŠ Liptovská Teplička | 2 – 3 | 3 – 9 | 7 – 1 | 11 – 2 | 1 – 4 | --- |
Bodovacia súťaž strelcov, priebežné umiestnenie po 3. kole:
1. Jozef Pačaj 15 (ZŠ Batizovce)
2. Daniel Smolár 12(ZŠ Liptovská Teplička)
3. Juraj Vaščák 10 (ZŠ Štrba) , Rasťo Tančák 10 (ZŠ Batizovce)
4. Nicolas Majer 5 (ZŠ Mierová, Svit) , Viliam Pitoňák 5 (ZŠ Liptovská Teplička)
5. Matúš Milan 4 (ZŠ Liptovská Teplička)
6. Marko Capák 3 (ZŠ Mierová Svit) , Stanislav Černohorský 3 (ZŠ Mierová Svit) , Kevin Čonka 3 (ZŠ Batizovce) , Matúš Barilla 3 (ZŠ Štrba)
7. Alex Mucha 2 (ZŠ Liptovská Teplička) , Matej Šterbák 2 (ZŠ Štrba) , Šimon Straka 2 (ZŠ Spišská Teplica)
8. Erik Šterbák 1 (ZŠ Štrba) , Marián Štrauch 1 (ZŠ Štrba) , Filip Šleboda 1 (ZŠ Spišská Teplica) , Valér Dlugoš 1 (ZŠ Spišská Teplica) , Ján Gábor 1 (ZŠ Batizovce) , Ján Benko 1 (ZŠ Batizovce) , Marek Kováč 1 (ZŠ Štrba) , Alex Kopáč 1 (ZŠ Liptovská Teplička) , Jaroslav Čonka 1 (ZŠ Lučivná) , Adrián Kotlár 1 (ZŠ Lučivná) , Matúš Bučina 1 (ZŠ Komenského, Svit) , Adam Pažický 1 (ZŠ Mierová, Svit) , Patrik Igračák 1 (ZŠ Komenského, Svit) , Dominik Faix 1 (ZŠ Mierová, Svit)
Družstvo | Z | V | R | P | Prieb. skóre | Prieb. Bod./Um. |
---|---|---|---|---|---|---|
ZŠ Batizovce | 4 | 4 | 0 | 0 | 30 – 3 | 8 b. / 1. miesto |
ZŠ Mierová, Svit | 4 | 4 | 0 | 0 | 13 – 5 | 8 b. / 2. miesto |
ZŠ Štrba | 5 | 3 | 0 | 2 | 19 – 17 | 6 b. / 3. miesto |
ZŠ Liptovská Teplička | 5 | 2 | 0 | 3 | 24 – 19 | 4 b. / 4. miesto |
ZŠ Komenského, Svit | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 – 7 | 2 b. / 5. miesto |
ZŠ Spišská Teplica | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 – 13 | 2 b. / 6. miesto |
ZŠ Lučivná | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 – 30 | 0 b. / 7. miesto |
Legenda: Z – zápasy, V – výhry, R – remízy, P – prehry
PhDr. Ladislav Kalasz – vedenie MhbK Lords Ball Svit
Matej Macicha – projekt „Zober loptu, nie drogy“