Petržalka v pohybe - Školský atletický míting 2017 - Výsledky

ŠKOLSKÝ ATLETICKÝ MÍTING V PETRŽALKE

Školský atletický klub pri ZŠ Tupolevova usporiadal 26. septembra 2017 II. ročník atletickej súťaže – Školský atletický míting pre žiakov petržalských škôl o Putovný pohár starostu mestskej časti Bratislava-Petržalka. Zúčastnili sa žiaci 9 petržalských škôl a ZŠ Vývojová z Rusoviec, ktorí súťažili v atletických disciplínach v behu na 60 metrov, 800 metrov, v skoku do diaľky a atraktívnom štafetovom behu na 4×60 metrov. Viac ako 130 účastníkov privítal riaditeľ základnej školy na Tupolevovej ul. Mgr. Miroslav Cisár a za oddelenie školstva a športu Miestneho úradu mestskej časti Bratislava-Petržalka PaedDr. Robert Schnürmacher, ktorý poprial súťažiacim veľa úspechov v súťažiach. Ako sa súťažiacim darilo si môžete pozrieť vo výsledkovej listine a tiež na fotografiách z mítingu na stránke www.petrzalka.sk.

Výsledková listina

Dievčatá 2002–2003

60 m. Celkové poradie

PoradieMenoRočníkŠkolaČas (sek.)
1.Lucia Raditschová2003ZŠ Dudova8,74
2.Nina Kašpráková2002ZŠ Lachova9,32
3.Mercedes Samešová2003ZŠ Prokofievova9,38
4.Sabina Kultánová2003ZŠ Budatínska9,59
5.Scarlett Palátová2003ZŠ Tupolevova9,62
6.Petra Hincová2003ZŠ Turnianska9,89
7.Erika Mekotová2003ZŠ Rusovce10,43
8.Veronika Fraňová2002ZŠ Černyševského10,63

800 m. Celkové poradie

PoradieMenoRočníkŠkolaČas (min.)
1.Ema Mravcová2006ZŠ Dudova2:52,3
2.Anna Rakovská2002ZŠ Tupolevova3:07,9
3.Viktória Mihalovíčová2003ZŠ Prokofievova3:12,2
4.Vanesa Staršicová2003ZŠ Rusovce3:15,0
5.Viktória Beblavá2003ZŠ Lachova3:21,2

Skok do diaľky

PoradieMenoRočníkŠkolaVýkon (cm.)
1.Nina Kašpráková2002ZŠ Lachova383
2.Lucia Raditschová2003ZŠ Dudova368
3.Viktória Mihalovičová2003ZŠ Prokofievova363
4.Johana Bacigalová2003ZŠ Pankúchova363
5.Anna Rakovská2002ZŠ Tupolevova358
6.Erika Mekotová2003ZŠ Rusovce344
7.Natália Fajkusová2003ZŠ Turnianska337
8.Veronika Fraňová2003ZŠ Černyševského293
9.Vanessa Obuchová2003ZŠ Budatínska287

Dievčatá 2004–2005

60 m. Celkové poradie

PoradieMenoRočníkŠkolaČas (sek.)
1.Zoja Fábryová2006ZŠ Černyševského9,81
2.Lenka Pekárová2006ZŠ Lachova9,96
3.Veronika Belišová2005ZŠ Tupolevova10,08
4.Barbora Včelková2004ZŠ Rusovce10,16
5.Aneta Arhunov2005ZŠ Nobelovo n.10,18
6.Kamila Hašáková2006ZŠ Dudova10,47
7.Paulína Trabalková2007ZŠ Budatínska10,50
8.Olívia Moltovová2005ZŠ Prokofievova11,03
9.Emma Mináriková2005ZŠ Turnianska11,07

600 m. Celkové poradie

PoradieMenoRočníkŠkolaČas (min.)
1.Jaroslava Ďurišová2004ZŠ Pankúchova2:00,2
2.Sarah Trangelová2005ZŠ Tupolevova2:04,3
3.Hannah Mikulová2006ZŠ Budatínska2:13,9
4.Dominika Petrjánošová2006ZŠ Dudova2:15,4
5.Katarína Balleková2006ZŠ Lachova2:26,6
6.Olívia Molotová2005ZŠ Prokofievova2:30,7
7.Vanesa Sorádová2004ZŠ Černyševského2:38,8
8.Simona Žílková2006ZŠ Turnianska2:40,3
9.Barbora Včelková2004ZŠ Rusovce2:41,0

Skok do diaľky

PoradieMenoRočníkŠkolaVýkon (cm.)
1.Simona Koňaříková2004ZŠ Rusovce346
2.Dominika Vargová2005ZŠ Tupolevova343
3.Adriana Kosková2005ZŠ Dudova343
4.Simona Polakovičová2004ZŠ Prokofievova331
5.Dana Sithová2004ZŠ Nobelovo n.324
6.Viktória Rebecca Šoošová2005ZŠ Budatínska312
7.Simona Žílková2006ZŠ Turnianska290

Chlapci 2002–2003

60 m. Celkové poradie

PoradieMenoRočníkŠkolaČas (sek.)
1.Dominik Mulík2002ZŠ Černyševského8,19
2.Peter Čupka2002ZŠ Tupolevova8,27
3.Marko Krčmár2003ZŠ Rusovce8,38
4.Richard Karafiát2002ZŠ Pankúchova8,50
5.Ľubomír Pašek2003ZŠ Dudova8,70
6.Artem Moroziuk2002ZŠ Budatínska8,75
7.Lukas Špacír2003ZŠ Nobelovo n.8,76
8.Juraj Michalek2003ZŠ Prokofievova8,89
9.Martin Biacovský2004ZŠ Turnianska9,39
10.Adrian Osuský2002ZŠ Lachova9,39

800 m. Celkové poradie

PoradieMenoRočníkŠkolaČas (min.)
1.Branislav Reimann2002ZŠ Tupolevova2:45,7
2.Tomáš Mifkovič2003ZŠ Černyševského2:46,1
3.Juraj Michalek2003ZŠ Prokofievova2:47,5
4.Ondrej Nagy2002ZŠ Pankúchova2:57,5
5.Sebastian Bašek2003ZŠ Nobelovo n.3:05,7
6.Martin Lednár2003ZŠ Lachova3:06,1
7.Miroslav Sagan2003ZŠ Rusovce2:10,5
8.Martin Biacovský2004ZŠ Turnianska3:13,8
9.Patrik Rybár2003ZŠ Dudova3:14,5

Skok do diaľky

PoradieMenoRočníkŠkolaVýkon (cm.)
1.Ľubomír Pašek2003ZŠ Dudova482
2.Branislav Reimann2002ZŠ Tupolevova454
3.Tomáš Mifkovič2003ZŠ Černyševského444
4.Martin Silva2003ZŠ Rusovce430
5.Viktor Vidovec2002ZŠ Tupolevova425
6.Lukas Špacír2003ZŠ Nobelovo n.419
7.Ronald Kliment2002ZŠ Pankúchova409
8.Matúš Duraj2003ZŠ Budatínska398
9.David Čajkovský2004ZŠ Turnianska390
10.Daniel Erik Tongeľ2003ZŠ Lachova357
11.Martin Dukay2002ZŠ Prokofievova334

Chlapci 2004–2005

60 m. Celkové poradie

PoradieMenoRočníkŠkolaČas (sek.)
1.Nicolas Kratochvíl2004ZŠ Prokofievova9,09
2.Innocent Hečko2004ZŠ Tupolevova9,19
3.Dominik Bacigál2006ZŠ Černyševského9,50
4.Valentín Gavran 2004ZŠ Lachova9,57 
5.Dominik Opálka2004ZŠ Rusovce9,71
6.David Jenčo2005ZŠ Budatínska9,93
7.Richard Mandúch2005ZŠ Dudova9,94
8.Nicolas Špacír2005ZŠ Nobelovo n.9,99
9.Šimon Baumerth2005ZŠ Turnianska10,69

600 m. Celkové poradie

PoradieMenoRočníkŠkolaČas (min.)
1.Martin David2004ZŠ Turnianska1:48,5
2.Max Lelkéš2004ZŠ Lachova1:50,0
3.Dominik Fiedor2006ZŠ Tupolevova1:59,8
4.Timotej Mojžiš2004ZŠ Rusovce2:03,7
5.Max Zdražil2006ZŠ Budatínska2:05,2
6.Samuel Onufer2004ZŠ Dudova2:08,4
7.Peter Martišovič2005ZŠ Prokofievova2:15,0

Skok do diaľky

PoradieMenoRočníkŠkolaVýkon (cm.)
1.Timotej Mojžiš2003ZŠ Rusovce425
2.Nikolas Kratochvíľ2004ZŠ Prokofievova418
3.Valentín Gavran2004ZŠ Lachova406
4.Richard Mandúch2005ZŠ Dudova365
5.Martin Dzurjan2004ZŠ Budatínska358
6.Maxim Hubina2004ZŠ Tupolevova337
7.Samuel Krupan2005ZŠ Turnianska331

Štafeta mix 4×60 m.

PoradieŠtafetaŠkolaČas (sek.)
1.Kratochvílová, Ďurišová, Aidi, KarafiátZŠ Pankúchová35,12
2.Pilátová, Rakovská, Čupka, ReimanZŠ Tupolevova35,25
3.Raditschová, Guštafíková, Pašek, RybárZŠ Dudova36,36
4.Semešová, Polakovičová, Kratochvíl, MichalekZŠ Prokofievova36,45
5.Koňaříková, Staršicová, Krčmár, SilvaZŠ Rusovce36,61
6.Fábryová, Fraňová, Mifkovič, MulíkZŠ Černyševského36,79
7.Kašpráková, Bublavá, Gavran, LelkéšZŠ Lachova36,89
8.Arhunov, Sithová, Imrich, ŠpacírZŠ Nobelovo n.37,84
9.Trabalková, Kultánová, Moroziuk, ZdražilZŠ Budatínska38,56
10.Hincová, Fajkusová, David, BiacovskýZŠ Turnianska40,03
 

Súvisiace články

 

Projekt podporili

SEPS, a.s.TiposNestléLuckaMinisterstvo zdravotníctva SR