IV. kolo ročník narodenia 2009 a ml.
KEDY – Nedeľa 3.2. 2019 od 9:00–15:00
KDE? – ZŠ Mateja Lechkého (Ulica Jána Pavla II. 1), Košice
KTO?
1. ZŠ Drábova „A“ (dievčatá) Young Angels Academy Košice
2. ZŠ Drábova „B“ (dievčatá) Young Angels Academy Košice
3. Gym. Alejová (dievčatá) Young Angels Academy Košice
4. SZŠ Palackého (dievčatá) Young Angels Academy Košice
5. ZŠ sv. Gorazda (dievčatá) CBK Košice
6. Lučenec (chlapci) AKAPO Lučenec
7. Lučenec (dievčatá) AKAPO Lučenec
8. ZŠ, J.Švermu 6 (chlapci)1.BK Michalovce
9. ZŠ Komenského „A“ (dievčatá) ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
10. ZŠ Komenského „B“ (dievčatá) ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
11. ZŠ Ľudovíta Fullu „A“ (chlapci) ŠBK GALAXY Košice
12. ZŠ Ľudovíta Fullu „B“ (chlapci) ŠBK GALAXY Košice
13. ZŠ Čaňa „A“ (mix) BA Čaňa
14. ZŠ Čaňa „B“ (mix) BA Čaňa
15. ZŠ Zlatá Rožňava (mix) Basket Rožňava
HRACÍ ČAS – 2×10 min. hrubý čas, lopta č. 5, výška koša 260, (3×3)
ROZHODCOVIA – zabezpečí organizátor v spolupráci s družstvami.
DRESY – družstvá hrajú v tričkách – zabezpečí organizátor
LOPTY – !!!!!zabezpečí organizátor !!!!!
ROZLOSOVANIE
IHRISKO A
Por. číslo | Čas | Zápas |
---|---|---|
1. | 9:00 | ZŠ J.Švermu MI : ZŠ Ľ. Fullu „A“ |
2. | 9:30 | SZŠ Palackého : ZŠ Ľ. Fullu „B“ |
3. | 10:00 | ZŠ Čaňa „A“ : ZŠ Ľ. Fullu „A“ |
4. | 10:30 | ZŠ Čaňa „B“ : ZŠ Ľ. Fullu „B“ |
5. | 11:00 | ZŠ J.Švermu MI : ZŠ Čaňa „A“ |
6. | 11:30 | SZŠ Palackého : ZŠ Čaňa „B“ |
7. | 12:00 | ZŠ Zlatá RV : ZŠ Komenského SL „B“ |
8. | 12:30 | ZŠ Drábova „A“ : ZŠ sv. Gorazda |
9. | 13:00 | Gym. Alejová : Lučenec (ch) |
10. | 13:30 | ZŠ Komenského SL „A“ : ZŠ sv. Gorazda |
11. | 14:00 | ZŠ Komenského SL „B“ : ZŠ sv. Gorazda |
12. | 14:30 | Gym. Alejová : ZŠ Komenského SL „A“ |
IHRISKO B
Por. číslo | Čas | Zápas |
---|---|---|
1. | 9:00 | ZŠ Čaňa „A“ : ZŠ Zlatá RV |
2. | 9:30 | ZŠ Drábova „B“ : ZŠ Čaňa „B“ |
3. | 10:00 | ZŠ J.Švermu MI : ZŠ Zlatá RV |
4. | 10:30 | SZŠ Palackého : ZŠ Drábova „B“ |
5. | 11:00 | ZŠ Ľ. Fullu „A“ : ZŠ Zlatá RV |
6. | 11:30 | ZŠ Ľ. Fullu „B“ : ZŠ Drábova „B“ |
7. | 12:00 | ZŠ J.Švermu MI : Lučenec (ch) |
8. | 12:30 | ZŠ Komenského SL „A“ : Lučenec (d) |
9. | 13:00 | ZŠ Komenského SL „B“ : ZŠ Drábova „A“ |
10. | 13:30 | Lučenec (d) : Gym. Alejová |
11. | 14:00 | Lučenec (ch) : ZŠ Drábova „A“ |
12. | 14:30 | ZŠ Drábova „A“ : Lučenec (d) |