VI. kolo ročník narodenia 2007–2008
KEDY – 22. apríl 2017 – Sobota od 9:00 – 16:00
KDE – ZŠ Mateja Lechkého (Ulica Jána Pavla II. 1), Košice
KTO
1. ZŠ Krosnianska 4 (dievčatá), Košice
2. ZŠ Krosnianska 4 (chlapci), Košice
3. ZŠ Komenského (dievčatá), Stará Ľubovňa
4. ZŠ Šaca (dievčatá), Košice
5. ZŠ Pionierov (dievčatá), Rožňava
6. ZŠ Čaňa (chlapci)
7. ZŠ Čaňa (dievčatá)
8. ZŠ P. Horova (chlapci), Michalovce
9. ZŠ Ľudovíta Fullu „A“ (chlapci), Košice
10. ZŠ Ľudovíta Fullu „B“ (chlapci), Košice
11. ZŠ Mateja Lechkého (dievčatá), Košice
12. ZŠ Drábova (dievčatá), Košice
13. Cirkevná ZŠ sv. Gorazda (dievčatá), Košice
14. MBK Lučenec (chlapci) Lučenec
15. MBK Lučenec (dievčatá) Lučenec
HRACÍ ČAS – 2×10 min. hrubý čas, lopta č. 5, výška koša 260, (3×3)
ROZHODCOVIA – zabezpečí organizátor v spolupráci s družstvami
DRESY – družstvá hrajú v tričkách – zabezpečí organizátor
LOPTY – každé družstvo si donesie lopty na rozcvičenie
ROZLOSOVANIE IHRISKO “A”
Por. číslo | Čas | Zápas |
---|---|---|
1. | 9:00 | ZŠ Krosnianska „D“ : ZŠ P. Horova MI |
2. | 9:30 | ZŠ Komenského SL : ZŠ Krosnianska „CH“ |
3. | 10:00 | ZŠ Čaňa „D“ : ZŠ Ľudovíta Fullu „A“ |
4. | 10:30 | ZŠ Pionierov RV : ZŠ Čaňa „CH“ |
5. | 11:00 | ZŠ Komenského SL : ZŠ Mateja Lechkého |
6. | 11:30 | ZŠ P. Horova MI : ZŠ Drábova |
7. | 12:00 | ZŠ Pionierov RV : MBK Lučenec „CH“ |
8. | 12:30 | ZŠ Ľudovíta Fullu „B“ : MBK Lučenec „D“ |
9. | 13:00 | ZŠ P. Horova MI : ZŠ Komenského SL |
10. | 13:30 | ZŠ Drábova : ZŠ Mateja Lechkého |
11. | 14:00 | ZŠ Čaňa „D“ : MBK Lučenec „CH“ |
12. | 14:30 | ZŠ Krosnianska „D“ : ZŠ Šaca |
13. | 15:00 | MBK Lučenec „D“ : ZŠ Ľudovíta Fullu „A“ |
14. | 15:30 | ZŠ Ľudovíta Fullu „B“ : ZŠ Drábova |
15. | 16:00 | ZŠ Šaca : MBK Lučenec „CH“ |
ROZLOSOVANIE IHRISKO “B”
Por. číslo | Čas | Zápas |
---|---|---|
1. | 9:00 | ZŠ Mateja Lechkého : ZŠ Pionierov RV |
2. | 9:30 | ZŠ Drábova : ZŠ Čaňa CH |
3. | 10:00 | MBK Lučenec „CH“ : ZŠ P. Horova MI |
4. | 10:30 | MBK Lučenec „D“ : ZŠ Krosnianska „D“ |
5. | 11:00 | ZŠ Čaňa „D“ : ZŠ Krosnianska „CH“ |
6. | 11:30 | ZŠ Šaca : ZŠ Ľudovíta Fullu „A“ |
7. | 12:00 | ZŠ Komenského SL : ZŠ Čaňa „CH“ |
8. | 12:30 | ZŠ Krosnianska „D“ : Cirkevná ZŠ sv. Gorazda |
9. | 13:00 | ZŠ Šaca : ZŠ Krosnianska „CH“ |
10. | 13:30 | ZŠ Ľudovíta Fullu „A“ : ZŠ Pionierov RV |
11. | 14:00 | ZŠ Ľudovíta Fullu „B“ : Cirkevná ZŠ sv. Gorazda |
12. | 14:30 | ZŠ Krosnianska „CH“ : ZŠ Ľudovíta Fullu „B“ |
13. | 15:00 | ZŠ Čaňa „CH“ : ZŠ Mateja Lechkého |
14. | 15:30 | Cirkevná ZŠ sv. Gorazda : MBK Lučenec „D“ |
15. | 16:00 | ZŠ Čaňa „D“ : Cirkevná ZŠ sv. Gorazda |