III. kolo ročník narodenia 2007–2008
KEDY – 29. január 2017 – Nedeľa od 9:00 – 15:00
KDE – ZŠ Mateja Lechkého (Ulica Jána Pavla II. 1), KE
KTO
1. ZŠ Drábova (dievčatá), Košice
2. ZŠ Krosnianska 4 (dievčatá), Košice
3. ZŠ Komenského (dievčatá), Stará Ľubovňa
4. ZŠ Šaca (dievčatá), Košice
5. ZŠ Pionierov (dievčatá), Rožňava
6. II. ZŠ (mix), Levoča
7. ZŠ Čaňa (chlapci)
8. ZŠ Čaňa (dievčatá)
9. Cirkevná ZŠ sv. Gorazda (dievčatá), Košice
10. ZŠ P.Horova (chlapci), Michalovce
11. ZŠ Mateja Lechkého (dievčatá), Košice
12. ZŠ Ľudovíta Fullu (chlapci), Košice
HRACÍ ČAS – 2×10 min. hrubý čas, lopta č. 5, výška koša 260, (3×3)
ROZHODCOVIA – zabezpečí organizátor v spolupráci s družstvami
DRESY – družstvá hrajú v tričkách – zabezpečí organizátor
LOPTY – každé družstvo si donesie lopty na rozcvičenie
ROZLOSOVANIE IHRISKO “A”
Por. číslo | Čas | Zápas |
---|---|---|
1. | 9:00 | ZŠ P. Horova MI : ZŠ Mateja Lechkého |
2. | 9:30 | ZŠ Krosnianska : ZŠ Drábova |
3. | 10:00 | ZŠ Komenského SL : ZŠ Drábova |
4. | 10:30 | ZŠ P. Horova MI : ZŠ Čaňa D |
5. | 11:00 | ZŠ Čaňa CH : ZŠ Komenského SL |
6. | 11:30 | ZŠ Ľudovíta Fullu : ZŠ Drábova |
7. | 12:00 | ZŠ sv. Gorazda : II. ZŠ Levoča |
8. | 12:30 | ZŠ Mateja Lechkého : ZŠ Šaca |
9. | 13:00 | ZŠ P. Horova MI : ZŠ Čaňa CH |
10. | 13:30 | II. ZŠ Levoča : ZŠ Drábova |
11. | 14:00 | ZŠ Mateja Lechkého : ZŠ Čaňa CH |
12. | 14:30 | ZŠ Ľudovíta Fullu : ZŠ Šaca |
ROZLOSOVANIE IHRISKO “B”
Por. číslo | Čas | Zápas |
---|---|---|
1. | 9:00 | II. ZŠ Levoča : ZŠ Čaňa D |
2. | 9:30 | ZŠ Čaňa CH : ZŠ Pionierov RV |
3. | 10:00 | ZŠ Krosnianska : ZŠ Šaca |
4. | 10:30 | II. ZŠ Levoča : ZŠ Mateja Lechkého |
5. | 11:00 | ZŠ Šaca : ZŠ sv. Gorazda |
6. | 11:30 | ZŠ P. Horova MI : ZŠ Pionierov RV |
7. | 12:00 | ZŠ Krosnianska : ZŠ Čaňa D |
8. | 12:30 | ZŠ Komenského SL : ZŠ Pionierov RV |
9. | 13:00 | ZŠ Krosnianska : ZŠ Ľudovíta Fullu |
10. | 13:30 | ZŠ Pionierov RV : ZŠ Čaňa D |
11. | 14:00 | ZŠ sv. Gorazda : ZŠ Ľudovíta Fullu |
12. | 14:30 | ZŠ Komenského SL : ZŠ sv. Gorazda |