Hokejbalové ihrisko v Podolínci 5.6. 2018 (utorok)
Všetky zápasy rozhodoval Ľubomír Pavličko.
Názov družstva | SCVČaZŠ Podhorany „A“ | CVČ P.A.K. Podolínec | ZŠ Rakúsy | ZŠ Lomnička | ZŠ Holumnica | SCVČ a ZŠ Podhorany „B“ | ZŠ S. p. T. | ŠZŠI SL |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SCVČaZŠ Podhorany „A“ | --- | 3 – 2 p. s. n., 4 – 1 | 1 – 3 | 4 – 5 p. s. n., 3 – 2 p. s. n. | 1 – 2 | 3 – 1, 3 – 0 | ||
CVČ P.A.K. Podolínec | 2 – 3 p. s. n., 1 – 4 | --- | 2 – 3 p. s. n., 1 – 5 | 1 – 2 p. s. n. | 0 – 1, 0 – 2 | 9 – 2, 8 – 0 | 1 – 0, 3 – 1 | 1 – 3 |
ZŠ Rakúsy | 3 – 1 | 3 – 2 p. s. n., 5 – 1 | --- | 0 – 1 | 2 – 1 | 15 – 1, 7 – 0 | 9 – 0, 1 – 0 p. s. n. | 7 – 1 |
ZŠ Lomnička | 5 – 4 p. s. n., 2 – 3 p. s. n. | 2 – 1 p. s. n. | 1 – 0 | --- | 3 – 2 | 6 – 0, 7 – 1 | 1 – 2 p. s. n., 2 – 4 | 4 – 2 |
ZŠ Holumnica | 2 – 1 | 1 – 0, 2 – 0 | 1 – 2 | 2 – 3 | --- | 2 – 3 p. s. n., 2 – 3 p. s. n. | ||
SCVČ a ZŠ Podhorany „B“ | 2 – 9, 0 – 8 | 1 – 15, 0 – 7 | 0 – 6, 1 – 7 | --- | 1 – 4 | 0 – 5 | ||
ZŠ Stráne pod Tatrami | 0 – 1, 1 – 3 | 0 – 9, 0 – 1 p. s. n. | 2 – 1 p. s. n., 4 – 2 | 3 – 2 p. s. n., 3 – 2 p. s. n. | 4 – 1 | --- | 8 – 0 | |
ŠZŠI Stará Ľubovňa | 1 – 3, 0 – 3 | 3 – 1 | 1 – 7 | 2 – 4 | 5 – 0 | 0 – 8 | --- |
Priebežné poradie najlepších strelcov RŽHbL Horný Spiš po 7. kole/5.6. 2018:
1. Polhoš Erik – 17 b. (ZŠ Rakúsy)
2. Mirga Marek – 12 b (ZŠ Lomnička)
3. Bíly Kevin – 9 b. (ZŠ Rakúsy)
, Mirga Jakub – 9 b. (SCVČ a ZŠ Podhorany „A“)
4. Polhoš Dominik – 7 b. (ZŠ Rakúsy)
, Borovský Alexander – 7 b. (CVČ P.A.K. Podolínec)
, Hanečák Milan – 7 b. (CVČ P.A.K. Podolínec)
5. Oračko Adam – 6 b. (ZŠ Lomnička)
, Mirga Martin – 6 b. (ZŠ Stará Ľubovňa)
, Oračko Denis – 6 b. (ZŠ Stráne pod Tatrami)
6. Badžo Ondrej – 5 b. (ZŠ Stráne pod Tatrami)
, Badžo Ján – 5 b. (ZŠ Stráne pod Tatrami)
, Hangurbadžo Jozef – 5 b. (CVČ P.A.K. Podolínec)
7. Živčák Jozue – 4 b. (CVČ P.A.K. Podolínec)
, Mišalko Patrik – 4 b. (ZŠ Holumnica)
, Polhoš Igor – 4 b. (ZŠ Rakúsy)
, Buxár Branislav – 4 b. (ZŠ Holumnica)
, Mirga Alexander – 4 b. (ZŠ Lomnička)
, Mirga Juraj – 4 b. (ZŠ Lomnička)
, Polhoš Vladimír – 4 b. (ZŠ Rakúsy)
8. Hájostek Gregor – 3 b. (CVČ P.A.K. Podolínec)
, Gábor Patrik – 3 b. (ZŠ Rakúsy)
, Oračko Dominik – 3 b. (ZŠ Holumnica)
, Oračko Kristián – 3 b. (SCVČ a ZŠ Podhorany „A“)
, Dunka Tomáš – 3 b. (ZŠ Stará Ľubovňa)
, Oračko Patrik – 3 b. (SCVČ a ZŠ Podhorany „A“)
, Oračko Patrik – 3 b. (ZŠ Lomnička)
9. Badžo Juraj – 2 b. (ZŠ Stráne pod Tatrami)
, Oračko Marek – 2 b. (SCVČ a ZŠ Podhorany „A“)
, Oračko Ľubomír – 2 b. (ZŠ Stráne pod Tatrami)
, Gažík Zlatko – 2 b. (SCVČ a ZŠ Podhorany „B“)
, Badžo Mário – 2 b. (ZŠ Stará Ľubovňa)
, Badžo Mário – 2 b. (ZŠ Stará Ľubovňa)
, Oračko Roman – 2 b. (SCVČ ZŠ Podhorany „A“)
, Mirga Radoslav – 2 b. (ZŠ Lomnička)
, Oračko Miroslav – 2 b. (ZŠ Stráne pod Tatrami)
10. Ščuka Nikolas – 1 b. (SCVČ a ZŠ Podhorany „A“)
, Ščuka Stanislav – 1 b. (SCVČ a ZŠ Podhorany „B“)
, Pompa Patrik – 1 b. (SCVČ a ZŠ Podhorany „A“)
, Časnoha Gabriel – 1 b. (ZŠ Holumnica)
, Hangurbadžo Marek – 1 b. (CVČ P.A.K. Podolínec)
, Polhoš Jaroslav – 1 b. (ZŠ Rakúsy)
, Badžo Albín – 1 b. (ZŠ Stráne pod Tatrami)
, Oračko Patrik – 1 b. (ZŠ Stráne pod Tatrami)
, Oračko Dávid – 1 b. (SCVČ a ZŠ Podhorany „B“)
, Mirga Radoslav – 1 b. (ZŠ Rakúsy)
, Dunka Radoslav – 1 b. (ZŠ Lomnička)
, Pompa Adrián – 1 b. (ZŠ Holumnica)
, Polhoš Emil – 1 b. (ZŠ Rakúsy)
, Polhoš Marek – 1 b. (CVČ P.A.K. Podolínec)
, Badžo Roman – 1 b. (ZŠ Stráne pod Tatrami)
, Mirga Aleš – 1 b. (ZŠ Stráne pod Tatrami)
, Mirga Marek – 1 b. (ZŠ Stráne pod Tatrami)
, Mirga Kristián – 1 b. (ZŠ Lomnička)
, Dunka Ladislav – 1 b. (ŠZŠ Stará Ľubovňa)
, Mirga Norbert – 1 b. (ŠZŠ Stará Ľubovňa)
, Oračko Ľubomír – 1 b. (SCVČ ZŠ Podhorany „A“)
, Bialončík Marek – 1 b. (CVČ P.A.K. Podolínec)
, Oračko Adrián – 1 b. (SCVČ a ZŠ Podhorany „B“)
Priebežné umiestnenie RŽHbL Horný Spiš po 7. kole /5.6.2018:
Družstvo | Z | V | R | P p. n. | P | Prieb. skóre | Prieb. Bod./Um. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
ZŠ Rakúsy | 10 | 7 | 2 | 0 | 1 | 52 – 8 | 25 b. / 1. miesto |
ZŠ Lomnička | 10 | 5 | 3 | 2 | 0 | 33 – 19 | 21 b. / 2. miesto |
CVČ P.A.K. Podolínec | 12 | 4 | 0 | 3 | 5 | 29 – 26 | 15 b. / 3. miesto |
ZŠ Stráne pod Tatrami | 10 | 3 | 3 | 1 | 3 | 25 – 22 | 15 b. / 3. miesto |
SCVČ a ZŠ Podhorany „A“ | 8 | 3 | 2 | 1 | 2 | 22 – 16 | 14 b. / 5. miesto |
ZŠ Holumnica | 7 | 3 | 0 | 2 | 2 | 12 – 12 | 11 b. / 6. miesto |
ŠZŠI Stará Ľubovňa | 7 | 2 | 0 | 0 | 5 | 12 – 26 | 6 b. / 7. miesto |
SCVČ a ZŠ Podhorany „B“ | 8 | 0 | 0 | 0 | 8 | 5 – 61 | 0 b. / 8. miesto |
Legenda: Z – zápasy, V – výhry, R – remízy, P p. n. – prehry po nájazdoch, P – prehry
Celkové vyhodnotenie si môžete stiahnuť TU.
PhDr. Ladislav Kalasz – za organizáciu RŽHbL Horný Spiš U16
Matej Macicha – projekt „Zober loptu, nie drogy“