Hokejbalové ihrisko Svit – 9.4. 2018
Všetky zápasy rozhodoval Róbert Pavlikovič.
Názov družstva | ZŠ Kom. Svit | ZŠ Mierova Svit | ZŠ Batizovce | ZŠ S. Teplica | ZŠ Lučivná | ZŠ Štrba | ZŠ L. Teplička | ZŠ Vikartovce |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ZŠ Komenského Svit | --- | 2 – 1 | 1 – 6 | 3 – 1 | 4 – 3 | 0 – 2 | ||
ZŠ Mierova Svit | 1 – 2 | --- | 1 – 1, 3 – 3 | 6 – 2 | 2 – 0 | |||
ZŠ Batizovce | 6 – 1 | 1 – 1, 3 – 3 | --- | 8 – 0 | 3 – 3 | |||
ZŠ Spišská Teplica | 1 – 3 | 2 – 6 | 0 – 8 | --- | 2 – 3 | |||
ZŠ Lučivná | --- | 0 – 5 | 0 – 14 | |||||
ZŠ Štrba | 0 – 2 | 5 – 0 | --- | 0 – 3 | ||||
ZŠ Liptovská Teplička | 3 – 4 | 3 – 3 | 3 – 2 | --- | ||||
ZŠ Vikartovce | 2 – 0 | 14 – 0 | 3 – 0 | --- |
Bodovacia súťaž strelcov PŽHbL U12 sezóny 2017/2018
Priebežné umiestnenie po 3. kole (9.4. 2018):
1. Benko Ján – 12 (ZŠ Batizovce)
2. Zgebura Samuel – 7 (ZŠ Vikartovce)
3. Škyrta Šimon – 5 (ZŠ Mierová Svit)
, Papánek Vladimír – 5 (ZŠ Batizovce)
4. Markoči Samuel – 4 (ZŠ Komenského Svit)
5. Pažický Adam – 3 (ZŠ Mirová Svit)
, Smolár Daniel – 3 (ZŠ Liptovská Teplička)
, Sitiarik Marek – 3 (ZŠ Vikartovce)
, Švagerko Matúš – 3 (ZŠ Vikartovce)
, Dlugoš Valér – 3 (ZŠ Spišská Teplica)
, Pitoňák Viliam – 3 (ZŠ Liptovská Teplička)
, Pačaj Michal – 3 (ZŠ Batizovce)
6. Tencer Marcel – 2 (ZŠ Komenského Svit)
, Ignačák Patrik – 2 (ZŠ Komenského Svit)
, Pačaj Jozef – 2 (ZŠ Mierová Svit)
, Špík Martin – 2 (ZŠ Mierová Svit)
, Harvan Jakub – 2 (ZŠ Liptovská Teplička)
, Gavalier Adrián – 2 (ZŠ Štrba)
, Baran Jakub – 2 (ZŠ Vikartovce)
, Kester Erik – 2 (ZŠ Vikartovce)
7. Spiegelhalter Christofer – 1 (ZŠ Vikartovce)
, Dirda Tomáš – 1 (ZŠ Spišská Teplica)
, Džurňák Marek – 1 (ZŠ Vikartovce)
, Šebest Ján – 1 (ZŠ Spišská Teplica)
, Glejdura Marek – 1 (ZŠ Liptovská Teplička)
, Hrkeľ Marko – 1 (ZŠ Komenského Svit)
, Majer Nicolas – 1 (ZŠ Mierová Svit)
, Dudinský Martin – 1 (ZŠ Komenského Svit)
, Pačaj Lukáš – 1 (ZŠ Mierová Svit)
, Kováč Marek – 1 (ZŠ Štrba)
, Lacko Adrián – 1 (ZŠ Štrba)
, Vaščák Juraj – 1 (ZŠ Štrba)
PRIEBEŽNÉ UMIESTNENIE V PŽHbL U12 PO 3. KOLE (9.4. 2018):
Družstvo | Z | V | R | P | Prieb. skóre | Prieb. Bod./Um. |
---|---|---|---|---|---|---|
ZŠ Batizovce | 5 | 2 | 3 | 0 | 21 – 8 | 7 b. / 1. miesto |
ZŠ Vikartovce | 3 | 3 | 0 | 0 | 19 – 0 | 6 b. / 2. miesto |
ZŠ Mierová, Svit | 5 | 2 | 2 | 1 | 13 – 8 | 6 b. / 3. miesto |
ZŠ Komenského, Svit | 5 | 3 | 0 | 2 | 10 – 13 | 6 b. / 4. miesto |
ZŠ Liptovská Teplička | 3 | 1 | 1 | 1 | 9 – 9 | 3 b. / 5. miesto |
ZŠ Štrba | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 – 5 | 2 b. / 6. miesto |
ZŠ Spišská Teplica | 4 | 0 | 0 | 4 | 5 – 20 | 0 b. / 7. miesto |
ZŠ Lučivná | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 – 19 | 0 b. / 8. miesto |
Legenda: Z – zápasy, V – výhry, R – remízy, P – prehry
Celkové výsledky 3. kola si môžete stiahnuť TU.
PhDr. Ladislav Kalasz – za organizáciu PŽHbL U12
Matej Macicha – projekt „Zober loptu, nie drogy“