Hokejbalové ihrisko Svit – 19.6. 2018
Všetky zápasy rozhodovali Ladislav Kalasz a Matúš Prokop.
Názov družstva | ZŠ Kom. Svit | ZŠ Mierova Svit | ZŠ Batizovce | ZŠ S. Teplica | ZŠ Lučivná | ZŠ Štrba | ZŠ L. Teplička | ZŠ Vikartovce |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ZŠ Komenského Svit | --- | 2 – 1, 1 – 1 | 1 – 6, 2 – 0 | 3 – 1, 1 – 0 | 10 – 0, 10 – 0 | 7 – 0, 3 – 4 | 4 – 3 | 0 – 2, 0 – 0 |
ZŠ Mierova Svit | 1 – 2, 1 – 1 | --- | 1 – 1, 3 – 3 | 6 – 2, 4 – 2 | 12 – 0, 14 – 0 | 2 – 0 | 4 – 0, 1 – 3 | 1 – 1, 0 – 1 |
ZŠ Batizovce | 6 – 1, 0 – 2 | 1 – 1, 3 – 3 | --- | 8 – 0 | 5 – 1 | 6 – 0, 2 – 0 | 3 – 3 | 1 – 3, 1 – 4 |
ZŠ Spišská Teplica | 1 – 3, 0 – 1 | 2 – 6, 2 – 4 | 0 – 8 | --- | 4 – 0, 7 – 1 | 2 – 3, 1 – 3 | 2 – 3, 3 – 1 | 1 – 7 |
ZŠ Lučivná | 0 – 10, 0 – 10 | 0 – 12, 0 – 14 | 1 – 5 | 0 – 4, 1 – 7 | --- | 0 – 5 | 0 – 15, 0 – 5 k. | 0 – 14 |
ZŠ Štrba | 0 – 7, 4 – 3 | 0 – 2 | 0 – 6, 0 – 2 | 3 – 2, 3 – 1 | 5 – 0 | --- | 0 – 5, 1 – 6 | 0 – 3, 0 – 5 |
ZŠ Liptovská Teplička | 3 – 4 | 0 – 4, 3 – 1 | 3 – 3 | 3 – 2, 1 – 3 | 15 – 0, 5 – 0 k. | 5 – 0, 6 – 1 | --- | 3 – 3 |
ZŠ Vikartovce | 2 – 0, 0 – 0 | 1 – 1, 1 – 0 | 3 – 1, 4 – 1 | 7 – 1 | 14 – 0 | 3 – 0, 5 – 0 | 3 – 3 | --- |
Bodovacia súťaž strelcov PŽHbL U12 sezóny 2017/2018
Priebežné umiestnenie po 8. kole (19.6. 2018):
1. Smolár Daniel – 25 (ZŠ Liptovská Teplička)
2. Benko Ján – 20 (ZŠ Batizovce)
3. Pačaj Jozef – 19 (ZŠ Mierová Svit)
4. Škyrta Šimon – 11 (ZŠ Mierová Svit)
, Markoči Samuel – 11 (ZŠ Komenského Svit)
, Zgebura Samuel – 11 (ZŠ Vikartovce)
5. Baran Jakub – 10 (ZŠ Vikartovce)
6. Tencer Marcel – 9 (ZŠ Komenského Svit)
7. Pitoňák Viliam – 8 (ZŠ Liptovská Teplička)
, Papánek Vladimír – 8 (ZŠ Batizovce)
8. Ignačák Patrik – 7 (ZŠ Komenského Svit)
9. Sitiarik Marek – 7 (ZŠ Vikartovce)
10. Harvan Jakub – 6 (ZŠ Liptovská Teplička)
, Vaščák Juraj – 6 (ZŠ Štrba)
, Németh Roman – 6 (ZŠ Spišská Teplica)
11. Spišák Ondrej – 5 (ZŠ Komenského Svit)
, Capák Marco – 5 (ZŠ Mierová Svit)
, Hrkeľ Marko – 5 (ZŠ Komenského Svit)
12. Švagerko Matúš – 4 (ZŠ Vikartovce)
, Gaži Adam – 4 (ZŠ Spišská Teplica)
, Špík Martin – 4 (ZŠ Mierová Svit)
, Pačaj Michal – 4 (ZŠ Batizovce)
, Dirda Dominik – 4 (ZŠ Spišská Teplica)
, Šebest Maroš – 4 (ZŠ Vikartovce)
13. Barilla Maroš – 3 (ZŠ Štrba)
, Pažický Adam – 3 (ZŠ Mierová Svit)
, Debre Viliam – 3 (ZŠ Komenského Svit)
, Dlugoš Valér – 3 (ZŠ Spišská Teplica)
, Dirda Tomáš – 3 (ZŠ Spišská Teplica)
, Faix Dominik – 3 (ZŠ Mierová Svit)
, Kester Erik – 3 (ZŠ Vikartovce)
14. Gavalier Adrián – 2 (ZŠ Štrba)
, Pačaj Peter – 2 (ZŠ Batizovce)
, Repáň Samuel – 2 (ZŠ Mierová Svit)
, Dudinský Martin – 2 (ZŠ Komenského Svit)
, Kreš Kristián – 2 (ZŠ Komenského Svit)
, Kester Vít – 2 (ZŠ Vikartovce)
, Želonka Marek – 2 (ZŠ Spišská Teplica)
15. Spiegelhalter Christofer – 1 (ZŠ Vikartovce)
, Džurňák Marek – 1 (ZŠ Vikartovce)
, Šebest Ján – 1 (ZŠ Spišská Teplica)
, Glejdura Marek – 1 (ZŠ Liptovská Teplička)
, Majer Nicolas – 1 (ZŠ Mierová Svit)
, Pačaj Lukáš – 1 (ZŠ Mierová Svit)
, Kováč Marek – 1 (ZŠ Štrba)
, Lacko Adrián – 1 (ZŠ Štrba)
, Baran Jakub – 1 (ZŠ Vikartovce)
, Pačaj Milan – 1 (ZŠ Mierová Svit)
, Dikant Timotej – 1 (ZŠ Mierová Svit)
, Pačaj Michal – 1 (ZŠ Batizovce)
, Kuruc Matúš – 1 (ZŠ Štrba)
, Gaži Patrik – 1 (ZŠ Spišská Teplica)
, Želonka Matúš – 1 (ZŠ Spišská Teplica)
, Milan M. – 1 (ZŠ Liptovská Teplička)
, Tomko Alex – 1 (ZŠ Štrba)
, Trommler Adam – 1 (ZŠ Mierová Svit)
, Kotlár Adrián – 1 (ZŠ Lučivná)
PRIEBEŽNÉ UMIESTNENIE V PŽHbL U12 PO 8. KOLE (19.6. 2018):
Družstvo | Z | V | R | P | Prieb. skóre | Prieb. Bod./Um. |
---|---|---|---|---|---|---|
ZŠ Vikartovce | 11 | 8 | 3 | 0 | 43 – 7 | 19 b. / 1. miesto |
ZŠ Komenského, Svit | 13 | 8 | 2 | 3 | 44 – 18 | 18 b. / 2. miesto |
ZŠ Mierová, Svit | 13 | 6 | 4 | 3 | 50 – 16 | 16 b. / 3. miesto |
ZŠ Liptovská Teplička | 11 | 6 | 2 | 3 | 47 – 21 | 14 b. / 4. miesto |
ZŠ Batizovce | 11 | 5 | 3 | 3 | 36 – 18 | 13 b. / 5. miesto |
ZŠ Štrba | 12 | 4 | 0 | 8 | 16 – 42 | 8 b. / 6. miesto |
ZŠ Spišská Teplica | 12 | 3 | 0 | 9 | 25 – 40 | 6 b. / 7. miesto |
ZŠ Lučivná | 11 | 0 | 0 | 11 | 2 – 101 | 0 b. / 8. miesto |
Legenda: Z – zápasy, V – výhry, R – remízy, P – prehry
Celkové výsledky 8. kola si môžete stiahnuť TU.
PhDr. Ladislav Kalasz – za organizáciu PŽHbL U12
Matej Macicha – projekt „Zober loptu, nie drogy“