Telocvičňa CVČ Svit – 30.4. 2018
Zápasy rozhodovali Jozef Sarnovský a Róbert Pavlikovič.
Názov družstva | ZŠ Kom. Svit | ZŠ Mierova Svit | ZŠ Batizovce | ZŠ S. Teplica | ZŠ L. Teplička | CVČ Lords Ball Svit |
---|---|---|---|---|---|---|
ZŠ Komenského Svit | --- | 3 – 2, 3 – 0, 7 – 5 | 4 – 8, 3 – 3, 1 – 2 | 5 – 5, 2 – 2 | 2 – 7, 1 – 3, 3 – 4 | 4 – 4 |
ZŠ Mierova Svit | 2 – 3, 0 – 3, 5 – 7 | --- | 2 – 4, 0 – 7, 0 – 15 | 2 – 5, 0 – 4 | 0 – 5, 0 – 7, 1 – 9 | 0 – 5 |
ZŠ Batizovce | 8 – 4, 3 – 3, 2 – 1 | 4 – 2, 7 – 0, 15 – 0 | --- | 2 – 4, 3 – 4, 5 – 0 | 8 – 3, 6 – 3 | 3 – 2, 5 – 2 |
ZŠ Spišská Teplica | 5 – 5, 2 – 2 | 5 – 2, 4 – 0 | 4 – 2, 4 – 3, 0 – 5 | --- | 2 – 2, 1 – 2 | 5 – 5, 1 – 2, 5 – 3 |
ZŠ Liptovská Teplička | 7 – 2, 3 – 1, 4 – 3 | 5 – 0, 7 – 0, 9 – 1 | 3 – 8, 3 – 6 | 2 – 2, 2 – 1 | --- | 2 – 1, 3 – 1 |
CVČ Lords Ball Svit | 4 – 4 | 5 – 0 | 2 – 3, 2 – 5 | 5 – 5, 2 – 1, 3 – 5 | 1 – 2, 1 – 3 | --- |
Bodovacia súťaž strelcov PŽHbL U8 sezóny 2017/2018,
priebežné umiestnenie po 7. kole (30.4. 2018):
1. Čonka Miroslav – 40 (ZŠ Batizovce)
2. Sabo Tomáš – 31 (ZŠ Komenského Svit)
3. Šleboda Filip – 28 (ZŠ Spišská Teplica)
4. Pačaj Peter – 26 (ZŠ Batizovce)
5. Božík Jakub – 23 (CVČ Lords Ball Svit)
6. Smolár Adam – 22 (ZŠ Liptovská Teplička)
7. Smolár Erik – 12 (ZŠ Liptovská Teplička)
8. Maškulka Lukáš – 9 (ZŠ Spišská Teplica)
, Lukáč Filip – 9 (ZŠ Mierová Svit)
9. Nahálka Peter – 6 (ZŠ Liptovská Teplička)
10. Glejdura Marek – 5 (ZŠ Liptovská Teplička)
, Kopáč Alex – 5 (ZŠ Liptovská Teplička)
11. Spišák Ondrej – 3 (ZŠ Komenského Svit)
, Benko Matej – 3 (ZŠ Batizovce)
, Šoltýs Sebastián – 3 (ZŠ Mierová Svit)
, Michalko Ondrej – 3 (CVČ Lords Ball Svit)
12. Hudák Tomáš – 2 (ZŠ Batizovce)
, Csémi Adrián – 2 (ZŠ Komenského Svit)
13. Dzugas Dávid – 1 (ZŠ Mierová Svit)
, Skokan Filip – 1 (ZŠ Spišská Teplica)
PRIEBEŽNÉ UMIESTNENIE V PŽHbL U8 PO 7. KOLE (30.4. 2018):
Družstvo | Z | V | R | P | Prieb. skóre | Prieb. Bod./Um. |
---|---|---|---|---|---|---|
ZŠ Batizovce | 13 | 10 | 1 | 2 | 71 – 28 | 21 b. / 1. miesto |
ZŠ Liptovská Teplička | 12 | 9 | 1 | 2 | 50 – 26 | 19 b. / 2. miesto |
ZŠ Spišská Teplica | 12 | 5 | 4 | 3 | 38 – 32 | 14 b. / 3. miesto |
ZŠ Komenského, Svit | 12 | 3 | 4 | 5 | 38 – 45 | 10 b. / 4. miesto |
CVČ Lords Ball Svit | 9 | 2 | 2 | 5 | 25 – 28 | 6 b. / 5. miesto |
ZŠ Mierová, Svit | 12 | 0 | 0 | 12 | 12 – 74 | 0 b. / 6. miesto |
Legenda: Z – zápasy, V – výhry, R – remízy, P – prehry
Celkové výsledky 7. kola si môžete stiahnuť TU.
PhDr. Ladislav Kalasz – za organizáciu PŽHbL U8
Matej Macicha – projekt „Zober loptu, nie drogy“