Kosorín Deň detí a rodiny - Vyhodnotenie

Deň detí a rodiny v Kosoríne 16.6.2018 sa mimoriadne vydaril. Ráno nás trochu vystrašilo počasie, ale nakoniec vydržalo bez dažďa celý deň. O 10 – tej sa to začalo. Najprv sa zaregistrovali hráči futbalového turnaja ,,Zober loptu nie drogy“. Vytvorili 5 tímov po sedem hráčov. Každý tím dostal tričko s logom ,,Zober loptu nie drogy“. Mali sme tím: biely, žltý, modrý, zelený a červený. Na ihrisku sa to hmýrilo farbami. Malí futbalisti hrali so zápalom profesionálnych športovcov. Okrem futbalu deti plnili 11 úloh a po ich splnení dostali balíček. Súťažili v jedení koláča. Boli aj nanuky, opekačka, kola a veľa hudby.
Deti si určili názov svojich tímov a to Zelení-BARCELONA, Žltí-EMOJI, Bieli-REAL, Modrí-ŠMOLKOVIA a Červení-BOHOVIA.

Ceny deťom odovzdávali rozhodcovia a pán starosta obce Peter H. Deti dostali poháre s označením umiestnenia 1.miesto. 2.miesto a 3.miesto, každý dostal medailu a lízatko s označením projektu ,,Zober loptu nie drogy“.
Umiestnenie detí bolo: 1.miesto žltí, 2.miesto modrí, 3.miesto zelení, 4.miesto bieli, 5.miesto červení
Deťom sa prví ročník futbalového turnaja veľmi páčil a nie len deťom, ale aj dospelým. Všetci sme mali neuveriteľný zážitok zo súperenia, obety a chcenia zvíťaziť. :)))))))))
Deti behali v tričkách celý deň až do neskorého večera. Aj súťaže reprezentovali vo farbách futbalových tímov.
Ešte raz obrovské ďakujeme, že ste nás podporili a hlavne decká, ktoré tričká nosili aj posledné športové dni do škôl. :)))))