III. kolo ročník narodenia 2008 a ml.
KEDY – 28. január 2018 – Nedeľa od 08:00 – 16:00
KDE? ZŠ Mateja Lechkého, (Ulica Jána Pavla II. 1) Košice
KTO?
1. ZŠ Drábova „A“ (dievčatá) Young Angels Košice
2. ZŠ Drábova „B“ (dievčatá) Young Angels Košice
3. ZŠ Šaca (dievčatá) Young Angels Košice
4. ZŠ Pionierov Rožňava (dievčatá) ŽBK Rožňava
5. Cirkevná ZŠ sv. Gorazda (dievčatá) CBK Košice
6. ZŠ Ľudovíta Fullu „A“ (chlapci) ŠBK GALAXY Košice
7. ZŠ Ľudovíta Fullu „B“ (chlapci) ŠBK GALAXY Košice
8. ZŠ Ľudovíta Fullu „C“ (chlapci) ŠBK GALAXY Košice
9. ZŠ Krosnianska 2 (chlapci) ŠBK GALAXY Košice
10. ZŠ Čaňa (mix) BA Čaňa
11. ZŠ Krymská (chlapci) BK Michalovce
12. ZŠ Wolkerová (dievčatá) BKM Bardejov
13. 8. ZŠ Levoča (mix) BK SO Levoča
14. Lučenec (chlapci) AKAPO Lučenec
15. Lučenec (dievčatá) AKAPO Lučenec
16. ZŠ Komenského Trebišov (mix) Mladosť Trebišov
HRACÍ ČAS – 2×10 min. hrubý čas, lopta č. 5, výška koša 260, (3×3)
ROZHODCOVIA – zabezpečí organizátor v spolupráci s družstvami
DRESY – družstvá hrajú v tričkách – zabezpečí organizátor
LOPTY – každé družstvo si donesie lopty na rozcvičenie
ROZLOSOVANIE
IHRISKO A
Por. číslo | Čas | Zápas |
---|---|---|
1. | 8:30 | ZŠ Drábova „A“ : ZŠ Šaca |
2. | 9:00 | ZŠ Wolkerová BJ : ZŠ Drábova „A“ |
3. | 9:30 | ZŠ Pionierov RV : ZŠ sv. Gorazda |
4. | 10:00 | ZŠ Drábova „B“ : ZŠ Krosnianska 2 |
5. | 10:30 | ZŠ Šaca : ZŠ Čaňa |
6. | 11:00 | ZŠ Čaňa : ZŠ sv. Gorazda |
7. | 11:30 | ZŠ Drábova „B“ : ZŠ Wolkerová BJ |
8. | 12:00 | ZŠ Pionierov RV : Lučenec „ch“ |
9. | 12:30 | ZŠ Drábova „A“ : ZŠ sv. Gorazda |
10. | 13:00 | ZŠ Krymská MI : ZŠ Čaňa |
11. | 13:30 | ZŠ Pionierov RV : ZŠ Komenského TV |
12. | 14:00 | |
13. | 14:30 | ZŠ Ľ. Fullu „A“ : Lučenec „ch“ |
14. | 15:00 | ZŠ Komenského TV : Lučenec „ch“ |
15. | 15:33 | ZŠ Levoča : ZŠ Krymská MI |
IHRISKO B
Por. číslo | Čas | Zápas |
---|---|---|
1. | 8:30 | ZŠ Drábova „B“ : ZŠ Krosnianska 2 |
2. | 9:00 | ZŠ Čaňa : ZŠ Ľ. Fullu „C“ |
3. | 9:30 | ZŠ Wolkerová BJ : Lučenec „d“ |
4. | 10:00 | ZŠ Ľ. Fullu „C“ : Lučenec „ch“ |
5. | 10:30 | ZŠ Drábova „A“ : ZŠ Pionierov RV |
6. | 11:00 | ZŠ Krosnianska 2 : ZŠ Šaca |
7. | 11:30 | ZŠ Krymská MI : ZŠ Ľ. Fullu „A“ |
8. | 12:00 | ZŠ Ľ. Fullu „C“ : ZŠ sv. Gorazda |
9. | 12:30 | Lučenec „d“ : ZŠ Wolkerová BJ |
10. | 13:00 | ZŠ Levoča : Lučenec „d“ |
11. | 13:30 | ZŠ Ľ. Fullu „B“ : ZŠ Krymská MI |
12. | 14:00 | ZŠ Levoča : ZŠ Komenského TV |
13. | 14:30 | Lučenec „d“ : ZŠ Ľ. Fullu „B“ |
14. | 15:00 | ZŠ Levoča : ZŠ Ľ. Fullu „A“ |
15. | 15:33 | ZŠ Ľ. Fullu „B“ : ZŠ Komenského TV |