III. kolo ročník narodenia 2006 a ml.
KEDY – 10. december 2017 – Nedeľa od 08:00 – 16:00
KTO? KDE?
Skupina č. I
ZŠ Komenského ul. 587/15, Poprad
1. ZŠ Komenského Poprad A (dievčatá) BAM Poprad
2. ZŠ Komenského Poprad B (dievčatá) BAM Poprad
3. ZŠ Ing. O. Kožucha (dievčatá) ŠBK SNV
4. ZŠ Levoča (mix) BK SO Levoča
5. ZŠ Komenského (dievčatá) ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
6. ZŠ Ľudovíta Fullu (chlapci) ŠBK GALAXY Košice
7. ZŠ Jenisejská Košice (dievčatá) Tydam Košice
Skupina č. II
ZŠ Mateja Lechkého, Ulica Jána Pavla II. 1, Košice
1. ZŠ Bruselská (chlapci) ŠŠK KAC JEDNOTA KOŠICE
2. ZŠ Drábova (dievčatá) Young Angels Košice
3. ZŠ Šaca (dievčatá) Young Angels Košice
4. ZŠ Čaňa (chlapci) BA Čaňa
5. ZŠ Čaňa (dievčatá) BA Čaňa
6. ZŠ Krosnianska 4 (dievčatá) Young Angels Košice
7. ZŠ Komenského Trebišov (mix) Mladost Trebisov
8. ZŠ Lechkého (dievčatá) Young Angels Košice
HRACÍ ČAS – 2×12 min. hrubý čas, lopta č. 5, výška koša 305
DRESY – družstvá hrajú v tričkách – zabezpečí organizátor
LOPTY – každé družstvo si donesie lopty na rozcvičenie
ROZLOSOVANIE
SKUPINA I
Por. číslo | Čas | Zápas |
---|---|---|
1. | 9:00 | ZŠ Kom. Poprad “A“ : ZŠ Levoča |
2. | 9:35 | ZŠ Kom. Poprad “B“ : ZŠ Komenského SL |
3. | 10:10 | ZŠ Ing. O. Kožucha SNV : ZŠ Jenisejská |
4. | 10:45 | ZŠ Ľudovíta Fullu : ZŠ Kom. Poprad “A“ |
5. | 11:20 | ZŠ Levoča : ZŠ Kom. Poprad “B“ |
6. | 11:55 | ZŠ Ing. O. Kožucha SNV : ZŠ Komenského SL |
7. | 12:30 | ZŠ Ľudovíta Fullu : ZŠ Jenisejská |
8. | 13:05 | ZŠ Kom. Poprad “A“ : ZŠ Komenského SL |
9. | 13:40 | ZŠ Levoča : ZŠ Jenisejská |
10. | 14:15 | ZŠ Kom. Poprad “B“ : ZŠ Ľudovíta Fullu |
11. | 14:50 | ZŠ Kom. Poprad “A“ : ZŠ Ing. O. Kožucha SNV |
SKUPINA II
Por. číslo | Čas | Zápas |
---|---|---|
1. | 8:30 | ZŠ Drábova : ZŠ Šaca |
2. | 9:05 | ZŠ Lechkého : ZŠ Čaňa „D“ |
3. | 9:40 | ZŠ Krosnianska 4 : ZŠ Čaňa „CH“ |
4. | 10:15 | ZŠ Bruselská : ZŠ Šaca |
5. | 10:50 | ZŠ Drábova : ZŠ Komenského TV |
6. | 11:25 | ZŠ Lechkého : ZŠ Čaňa „CH“ |
7. | 12:00 | ZŠ Čaňa „D“ : ZŠ Krosnianska 4 |
8. | 12:35 | ZŠ Šaca : ZŠ Komenského TV |
9. | 13:10 | ZŠ Bruselská : ZŠ Drábova |
10. | 13:45 | ZŠ Krosnianska 4 : ZŠ Lechkého |
11. | 14:20 | ZŠ Čaňa „D“ : ZŠ Komenského TV |
12. | 14:55 | ZŠ Bruselská : ZŠ Čaňa „CH“ |